top of page

Alicja Gałka

Joginka, dietetyczka i psycholog. Znajdziesz u mnie wsparcie dla duszy, ciała i umysłu. Staram się dzielić swoim światłem, radością życia  i lekkością. Współpracuję zarówno  stacjonarnie jak i online. Pomagam wprowadzić nowe, zdrowe nawyki żywieniowe i nawiązać pozytywną relację z odżywianiem i swoim ciałem. Praktykuję tantra jogę od kilku lat. Współtworzę  Meditorium - Świątynię tantra yoga.

uwielbiam swoją codzienną praktykę, czytam, piszę, podróżuję i cieszę się każdą chwilą. Zawodowo wspieram i pomagam od strony żywieniowej i psychologicznej osoby, które pragną wzrastać zarówno na poziomie ducha jak i ciała. Praca w zawodzie dietetyka i psychologa sprawia mi dużą przyjemność i pomaga stale się rozwijać. Pasjonuje mnie zdrowy, świadomy sposób życia i bycia. Jestem miłośniczką jedzenia przygotowywanego z miłością, pełnego prany. Wierzę że radość, miłość, lekkość to naturalny stan, w którym uwielbiam przebywać jak najczęściej. Wierzę w połączenie ciała, umysłu i energii. Wierzę że moim celem jest jak najlepiej wykorzystać swój czas tutaj by wzrastać, cieszyć się, podnosić świadomość i dzielić się swoim darem z innymi. 

 

Uwielbiam połączyć naukę nowoczesnej naukowej wiedzy z starożytną mądrością ajurwedy, nauka wedyjska o ciele ludzkim i wyżywieniach

Ishwar Amit Shreedan

Jestem Joginem, adeptem starożytnej hinduistycznej ścieżki "Tantra Joga". Urodzony w Indiach,  od wielu lat mieszkam w Polsce. Od 2013r. zajmuję się wyprawami związanymi z Jogą i Ajurwedą do Indii.  Rozpocząłem Sadhana w 2013 roku w Kerala, moim nauczycielem Jogi był Jogin ze ścieżki Sivananda, Kumresan Ayaswami. W kolejnych latach praktykowałem Vama Marga Tantra z innymi praktykantami. 

 

5.11.2019 r. zostałem zainicjowany z Dikshą w Tradycji Shankara hinduistycznej tantry przez Swami Satyasanganada Saraswati i nadano mi duchowe imię "ISHWAR".

 

Inicjatywa "meditorium" to właśnie kolejny krok na ścieżce mojej podróży.  

 

Podczas mojej podróży spotkałem wiele wspaniałych osób, z którymi dzieliłem się doświadczeniami oraz nauką starożytnej wiedzy tantrycznej, która sama w sobie jest pewną mapą drogową prowadząca przez nasze wszystkie warstwy do harmonii i spełnienia się.

 

Wg mojej ścieżki oczyszczenie i transformacja na każdym etapie cielesnym, pranicznym, umysłowym , podświadomościowym jest istotnym elementem i ważnym krokiem do pełnego spełnienia i samorealizacji i do błogości.

Mamy do dyspozycji trzy obszary działania ciało fizyczne, energię życia i umysł. Reszta jest poza naszym zasięgiem. Pracując na tych etapach możemy osiągnąć zarówno spokój jak i harmonię.

 

Podchodząc do ludzkiej istoty w sposób całościowy uważam,  że każdy etap i krok jest ważny nie opuszczając nic po drodze i nie zostawiając nic w tyle. Hari Om Tat Sat 🙏🏼

bottom of page