top of page

Ishwar Amit Shreedan

 

 

Jestem Joginem Tantrycznym, adeptem starożytnej hinduistycznej ścieżki "Tantra Joga". Urodzony w Indiach,  od wielu lat mieszkam w Polsce. Od 2013r. zajmuję się wyprawami związanymi z Jogą i Ajurwedą do Indii.  Rozpocząłem Sadhana w 2013 roku w Kerala, moim nauczycielem Jogi był Jogin ze ścieżki Sivananda, Kumresan Ayaswami. W kolejnych latach praktykowałem Vama Marga Tantra z innymi praktykantami. 

 

5.11.2019 r. zostałem zainicjowany z Dikshą w Tradycji Shankara hinduistycznej tantry przez Swami Satyasanganada Saraswati i nadano mi duchowe imię "ISHWAR".

 

Inicjatywa "meditorium" to właśnie kolejny krok na ścieżce mojej podróży.  

 

Podczas mojej podróży spotkałem wiele wspaniałych osób, z którymi dzieliłem się doświadczeniami oraz nauką starożytnej wiedzy tantrycznej, która sama w sobie jest pewną mapą drogową prowadząca przez nasze wszystkie warstwy do harmonii i spełnienia się.

 

Droga do samorealizacji jest znana od dawna i jest podobna we wszystkich systemach, ale wydaje mi się, że zbytnio ją utrudniono w rozumieniu poprzez własne interpretacje wielu osób.

 

Wg mojej ścieżki oczyszczenie i transformacja na każdym etapie cielesnym, pranicznym, umysłowym , podświadomościowym jest istotnym elementem i ważnym krokiem do pełnego spełnienia i samorealizacji i do błogości.

Mamy do dyspozycji trzy obszary działania ciało fizyczne, energię życia i umysł. Reszta jest poza naszym zasięgiem. Pracując na tych etapach możemy osiągnąć zarówno spokój jak i harmonię.

 

Podchodząc do ludzkiej istoty w sposób całościowy uważam,  że każdy etap i krok jest ważny nie opuszczając nic po drodze i nie zostawiając nic w tyle. Hari Om Tat Sat 🙏🏼

bottom of page