top of page
 • Na jakie choroby lub problemy zdrowotne ajurweda działa najlepiej?
  Ajurweda działa równoważąc nasz system immunologiczne i odnowy komórek. Bardzo dobre efekty są widoczne na schorzeniach na tle immunologicznych chorób. Również świetny wyniki są w przypadku chorób na tle stresu i nowoczesnego trybu życia.
 • Czy Ajurweda działa najlepiej w Kerala w Indiach?
  Ajurweda działa w każdym stosowaniu na całym świecie ale najbardziej skuteczna jest terapia w Kerala z różnych powodów a między innymi: 1- Dostępność świeżych zioł i składników do przygotowania preparatów Ajurwedyjskich. 2- Kerala ma stałą temperaturę i jednolitą pogodę prawie przez cały rok co wspomoga w stabilnym przysroście w składnikach w preparatch. 3- Położenie geograficzny jest wyjątkowe dla uspokojenia umysłu i ciała. 4- Zachodni brzeg Indii, gdzie znajduje się stan Kerala jest bezpośrednio w wpływie czystego powietrza z oceanu Indyjsjkiego co powoduje przyspieszone działania zabiegów.
 • Na czym polega leczenie wg Ajurweda?
  Ajurweda to system równoważenia ciała stworzony ponad 5000 lat w Indiach. System Ajurwedyjski polega na pobudzeniu wewnętrnej witalności i harmonii w ciele. Przywracanie stanu naturelnego organizmu powoduje oddalanie się od destabilizacji co nazywamy "Chorobami".
 • Czy mogę rzucić naług n.p. palenie albo alkohol czy narkotyki za pomocą Ajurwedy?
  Tak! To świetna metoda. Nasze ciało większośc przypadkach wychodzi z nałogów po 90 dniowym cyklu. W wstępnej fazie odnowa biologiczna przyspiesza ten proces regenracji ciała i wychodzenie z głodu nałykowego. Jest to bardzo motywujące i pomagające dla pacjenta by moc wrócić do witalności i do własnej mocy.
bottom of page