top of page

Joga nidra

kraina jogińskiego śnienia 

Joga nidra to praktyka medytacyjna, która pozwala na osiągnięcie pełnego relaksu ciała i umysłu. Często określana jest również jako "joga snu", ponieważ w trakcie praktyki osoba znajduje się w stanie relaksu głębszego niż podczas snu.

Joga Nidra jest idealna dla osób z żyjących w stresie i codziennymi problemami emocjonalnymi, którzy potrzebują sposobu na wyciszenie i relaks. Jest to również doskonała technika dla osób, które chcą pogłębić swoją praktykę medytacyjną i osiągnąć stan wewnętrznej równowagi i spokoju.

Podczas praktyki osoba kładzie się na plecach, z zamkniętymi oczami i skupia się na oddechu oraz sugestiach prowadzącego. Praktyka ta opiera się na prowadzeniu umysłu przez różne etapy relaksacji, w trakcie których osoba zaczyna odczuwać swoje ciało w sposób bardziej intensywny i staje się bardziej świadoma swoich myśli i emocji.

 

Praktyka ta może być również używana jako narzędzie do odkrywania głębszych warstw siebie, co prowadzi do zwiększenia samoświadomości i poprawy relacji z samym sobą oraz z innymi ludźmi.

 

Może być stosowana przez osoby w każdym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. 

 

Otwórz ciało i umysł i duszę na uzdrawiające właściwości praktyki joga nidra

Z przyjemnością poprowadzę Cię w tej magicznej krainie śnienia 

Asian woman practice yoga Dead Body or Savasana pose on the pool above the Mountain peak i

Korzyści z regularnej praktyki

Rozluźnisz ciało

Zasilisz swoją Sankalpę (intencję)

Zrelaksujesz ciało, umysł i duszę

Praktyka joga nidry przynosi korzyści porównywalne z głebokim, zdrowym snem. Pojedyncza  sesja joga nidra daje efekt niczym 4-5 godzin snu.

Praktyka Joga Nidra online

Praktyka jest prowadzona w taki sposób, aby wpłynęła korzystnie na podniesienie energii (wibracji), zdrowie fizyczne i mentalne.

Pierwsza część zajęć to łagodna praktyka asan w połączeniu ze świadomym oddechem, która umożliwi puszczenie napięć z ciała i przygotuje Cię do wejścia w stan pełnego relaksu. Druga część pozwoli ponownie polączyć się ze swoim oddechem, rozluźnić brzuch i puścić wszelkie napięcie. 

Finalna część podczas której układasz się wygodnie i dajesz prowadzić w tej jogińskiej krainie śnienia, przez różne techniki, które uspokoją ciało, wyciszą przebodźcowany układ nerwowy i pomogą Ci skontaktować się ze sobą na głębokim poziomie.

Prowadząca 

Opinie uczestników

Muszę przyznać, że po raz pierwszy od dawna czułam jak moje ciało opuściło napięcie i czułam się naprawdę spokojna.

- Paulina-

Bardzo dobrze się czułam. Wyciszona, rozciągnięta. Mam problemy z kręgosłupem szyjnym, wszystko mam spięte, brak czasu na ćwiczenia, więc ta godzina w tygodniu działa zbawiennie.

- Patrycja - 

To było bardzo ciekawe i relaksujące doświadczenie

- Ania - 

Bardzo polecam... ta godzina z jogą to super czas dla siebie, refleksja i naładowanie baterii na cały tydzień

- Kinga - 

bottom of page